Home / Onze school / Juffen & meesters

Juffen & meesters

William Zwarthoed


Directeur | Telefoon 0619304064 (alleen voor noodgevallen) | info@sintpetrus-school.nl

Edith Eeltink


Adjunct directeur | edith@sintpetrus-school.nl

Klaas Tuijp


Adjunct directeur/ Leerkracht groep 7C | klaaspet@sintpetrus-school.nl

Kees-Jan Steur


IB (ma/di/do/vr) | keesjan@sintpetrus-school.nl

Rebecca Smit


Leerkracht Groep 1-2A (ma/di/wo) | rebeccasmit@deskov.nl

Elise Veerman


Leerkracht Groep 1-2A (ma/di/wo) | eliseveerman@sintpetrus-school.nl

Anja Zwarthoed - Veerman


Leerkracht Groep 1-2A (wo-do-vr) | anjaveerman@sintpetrus-school.nl

Afra Zonneveld - van Nek


Leerkracht Groep 1-2 B (ma/di/wo) | afravannek@sintpetrus-school.nl

Ellen Mühren


Leerkracht Groep 1-2 B (wo/do/vr) | ellenmuhren@sintpetrus-school.nl

Jenny Schilder


Leerkracht Groep 1-2C (ma/di/wo) | jennyschilder@sintpetrus-school.nl

Jenny Bond


Leerkracht Groep 1-2C (wo/do/vr) | jennybond@sintpetrus-school.nl

Sarece Klanker


Leerkracht Groep 1-2D (wo/do/vr) | SarecePankow@sintpetrus-school.nl

Saskia Pankow-Palfenier


Leerkracht Groep 1-2D (ma/di/wo) | SaskiaPankow-Palfenier@sintpetrus-school.nl

Lena Nijenhuis - Tol


Leerkracht Groep 1-2 E (ma/di/wo) | lenanijenhuis@sintpetrus-school.nl

Marianne Roelofsen - Poel


Leerkracht Groep 1-2 E (wo/do/vr) | marianneroelofsen@sintpetrus-school.nl

Yolanda Buijs - de Boer


Leerkracht Groep 3A (ma-di-do-vr) | yolandabuijs@sintpetrus-school.nl

Loes Baas - van Wezel


Leerkracht Groep 3A (wo/do/vr) | loesbaas@sintpetrus-school.nl

Esther Steur


Leerkracht groep 3B | esthersteur@sintpetrus-school.nl

Marga Tol - Keizer


Leerkracht Groep 4A (ma/di/wo) | margatol-keizer@sintpetrus-school.nl

Ingrid de Does - Sier


Leerkracht Groep 4A (wo/do/vr) | ingriddeDoes-Sier@sintpetrus-school.nl

Afra Veerman - Koning


Leerkracht Groep 4B (ma/di/wo) | afrakoning@sintpetrus-school.nl

Annemarie Veerman - Karhof


Leerkracht Groep 4B (wo/do/vr) | annemariekarhof@sintpetrus-school.nl

Isabel Moenis- Kras


Leerkracht groep 4C (wo/do/vr) | isabel@sintpetrus-school.nl

Saskia Hansen


Leerkracht groep 4C (ma/di/wo) | SaskiaHansen@zuidwester.net

Marjolein Bootsman


Leerkracht Groep 5A | marjolein.b@sintpetrus-school.nl

Jeanine Veerman


leerkracht groep 5B | jveerman@sintpetrus-school.nl

Marjolein Jonk


Leerkracht groep 5C | marjoleinjonk@zuidwester.net

Lida Guijt


Leerkracht groep 5C | lidaguyt@zuidwester.net

Ninita Steur - Sziklai


Leerkracht Groep 6A | ninitasteur@sintpetrus-school.nl

Kees Tol


Leerkracht groep 6B | keestol@zuidwester.net

Kees Visscher


Leerkracht groep 7A | keesvisscher@sintpetrus-school.nl

Saskia Delforterie


Leerkracht groep 7B | saskiadelforterie@sintpetrus-school.nl

Frans Pelk


Leerkracht groep 7B | pelk@sintpetrus-school.nl

Jaap Molenaar


Leerkracht groep 7C | post@zuidwester.net

André Schilder


Leerkracht Groep 8B | andreschilder@sintpetrus-school.nl

Rob Karregat


Leerkracht groep 8A | rkarregat@sintpetrus-school.nl

Aletta Schilder


Leerkracht groep 8C | alettaschilder@zuidwester.net

Annemarie Kras


Leerkracht groep 8C | annemariekras@zuidwester.net

Clazien Veerman - Manshanden


Remedial teacher | clazienveerman@sintpetrus-school.nl

Yvonne Franke - Schotanus


RT/ondersteuning directie/ondersteuning IB/plusklas | yvonneFranke@sintpetrus-school.nl

Froek Zwarthoed


Vervangende groepsleerkracht | FroekZwarthoed@sintpetrus-school.nl

Linda Bond


Vakleerkracht muziek | LindaBond@sintpetrus-school.nl

Marjan Molenaar


Vakleerkracht muziek | marjanmolenaar@deskov.nl